Dit is een stalen bokwiel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 108 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 25 mm. Het draagvermogen is 50 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine bokwieltjes, Rubberen wielen, Bokwielen 50 kg, Bokwielen 80 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 80mm diameter, rubber loopvlak, rollager, 108mm bouwhoogte
€8,86 (€7,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW485172 |
| Maximum draagkracht | 50 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |








