Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 mm. Het materiaal van de velg is PP (naturel) en van het loopvlak PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 34 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 23 mm. De draagkracht is 150 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, rollager
€20,06 (€16,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW489637 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 23 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











