Dit is een rvs zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 155 millimeter. De velg is gemaakt van PP (naturel van kleur) en het loopvlak is van PP (kleur naturel). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 34 millimeter. De naaflengte bedraagt 48 millimeter bij een asgat van 15.2 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 125mm diameter, PP loopvlak, glijlager
€33,09 (€27,35 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW238727 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 34 mm |
| Diameter asgat | 15.2 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |












