Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 128 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur naturel) en van het loopvlak PP (naturel). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 35 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 150 kilo. Het wiel is gelagerd met een rollager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, PP loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€19,26 (€15,92 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW935245 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











