Dit is een zwenkwiel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 128 millimeter. Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 60 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwenkwielen 50 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, rollager, dubbele rem, naloop
€9,93 (€8,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW554147 |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 28 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x80 / 71/ 80x51/60 / Ø9 |
| Verwante producten |









