Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 108 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur naturel) en van het loopvlak PP (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 80 millimeter en de breedte 30 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, RVS zwenkwielen, Zwenkwielen 80 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, PP loopvlak, rollager RVS
€35,97 (€29,73 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW552832 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | PP |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |













