Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 183 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 800 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 800 kg, Zwenkwielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€132,06 (€109,14 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW586722 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 183 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











