Dit bokwiel heeft een gaffel van Staal. De bouwhoogte bedraagt 128 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 39 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een Rollager. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, rollager, 128mm bouwhoogte
€9,37 (€7,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW696091 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |











