Dit is een zwenkwiel van Staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 128 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van TPE (zwart). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 39 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. De lagering bestaat uit een Rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, rollager
€10,64 (€8,79 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW122383 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 39 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 128 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |












