Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 190 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 350 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€46,85 (€38,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW429477 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











