Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 207 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 175 millimeter en de breedte 50 millimeter. De draagkracht is 600 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 500 kg, Zwenkwielen 175 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€162,53 (€134,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW766092 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x6,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |











