Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur grijs) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 220 mm en de breedte 70 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen wiel, 220mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager
€66,70 (€55,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW739686 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 220 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 70 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6606 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 220x70 / 2.50-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











