Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een wielrem. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 95 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 65 mm en een breedte van 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwarte zwenkwielen, Zwenkwielen 65 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 65mm diameter, PU loopvlak, kogellager, wielrem
€41,55 (€34,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW633563 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 65 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Wielrem |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 95 mm |
| Uitslag | 11 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 80/77x60 / Ø9 |
| Verwante producten |










