Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 237 millimeter. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur grijs). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 51 millimeter. Het draagvermogen is 75 kilo. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€100,65 (€83,18 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW251279 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 237 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x76/80 / Ø11 |
| Profiel | HF-207A |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











