Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 237 mm. De velg is gemaakt van staal en het loopvlak is van luchtband (kleur grijs). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 51 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 75 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen zwenkwiel, 200mm diameter, luchtband loopvlak, rollager
€88,04 (€72,76 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW565682 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 51 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 237 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 104x76/80 / Ø11 |
| Profiel | HF-207A |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |











