Dit is een stalen zwenkwiel. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 185 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 40 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 300 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€61,01 (€50,42 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW195995 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 185 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










