Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 300 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 50 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 800 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 250mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 300mm bouwhoogte
€102,85 (€85,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW161447 |
| Maximum draagkracht | 800 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 300 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø12,5x16 |
| Verwante producten |









