Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte is 108 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De draagkracht is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€42,04 (€34,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW309493 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











