Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 152 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte is 49 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 150 kg, Zwenkwielen 125 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, glijlager
€21,38 (€17,67 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW274201 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 49 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












