Dit is een zwenkwiel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 127 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte bedraagt 40 mm bij een asgat van 11 mm. Het draagvermogen is 130 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€41,10 (€33,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW868695 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 11 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











