Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 127 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 11 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: RVS zwenkwielen, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, dubbele rem, naloop
€53,00 (€43,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW815153 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 11 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











