Dit is een zwenkwiel met een gaffel van rvs. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 127 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 11 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een kogellager RVS. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: RVS zwenkwielen, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€41,42 (€34,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW355767 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 11 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6202 2RS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |











