Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 300 mm en een breedte van 80 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 30 mm. Het draagvermogen is 850 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen wiel, 300mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€203,75 (€168,39 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW327606 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 80 mm |
| Diameter asgat | 30 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6206 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 72 Shore A |






