Dit is een los wiel van kunststof. Het materiaal van de velg is kunststof (rood) en van het loopvlak PU (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Kunststof wiel, 260mm 3.00-4, PU loopvlak anti-lek, kogellager, 25mm asgat
€46,06 (€38,07 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW301351 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Profiel | Blok |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









