Dit is een los wiel gemaakt van staal. Het materiaal van de velg is staal (kleur aluminiumkleur) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 224 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 6PR, rollager, V-6605, 25mm asgat
€58,21 (€48,11 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW959681 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 224 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 6PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









