Dit is een los wiel van het materiaal staal. De velg is gemaakt van staal (aluminiumkleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 mm en een breedte van 85 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Kings tire.
Stalen wiel, 260mm 3.00-4, luchtband 2PR, kogellager, V-6605, 25mm asgat
€57,60 (€47,60 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW782655 |
| Merk | Kings tire |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |









