Dit is een los wiel van het materiaal PP. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 250 mm en een breedte van 60 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 25 mm. De draagkracht is 280 kg. De lagering bestaat uit een rollager.
PP wiel, 250mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€47,98 (€39,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW332721 |
| Maximum draagkracht | 280 Kg |
| Diameter wiel | 250 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 60 mm |
| Diameter asgat | 25 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |








