Dit is een los palletwagenwiel van het materiaal gietijzer. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur staalkleur) en van het loopvlak PU (RAL 8023 oranjebruin). Het wiel heeft een diameter van 82 millimeter en een breedte van 90 millimeter. De naaflengte is 90 millimeter en het asgat heeft een diameter van 25 millimeter. Het palletwagenwiel heeft een draagvermogen van 850 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Gietijzeren palletwagenwiel, 82mm diameter, 90mm breed, 850kg draagvermogen
€43,05 (€35,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR164261 |
| Maximum draagkracht | 850 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 90 mm |
| Breedte wiel | 90 mm |
| Diameter asgat | 25 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6005 2RS C3 |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






