Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 99 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7015 leigrijs). De diameter van het wiel is 75 mm en de breedte 25 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 90 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€10,74 (€8,88 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW237524 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 99 mm |
| Uitslag | 31 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









