Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte is 99 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7015 leigrijs). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 25 millimeter. De draagkracht is 90 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€14,00 (€11,57 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW167707 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 25 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 99 mm |
| Uitslag | 31 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









