Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type wielrem. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 74 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 50 millimeter en een breedte van 19 millimeter. Het draagvermogen is 80 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 50mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€18,33 (€15,15 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.HCB0.C250
| Artikelnummer | ZW878164 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 80 Kg |
| Diameter wiel | 50 mm |
| Breedte wiel | 19 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 74 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,2 |
| Verwante producten |









