Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 103 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 75 millimeter en een breedte van 22 millimeter. Het draagvermogen is 120 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€28,19 (€23,30 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.A1C0.E060
| Artikelnummer | ZW424063 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 120 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 22 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 103 mm |
| Uitslag | 28 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 60x60 / 47x47 / 36x36 / Ø6,3-13mm |
| Verwante producten |









