Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 32 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 10 mm. De draagkracht is 100 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€22,52 (€18,61 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW169674 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 81 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












