Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type draadstift. Het wiel heeft een bouwhoogte van 97 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 30 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 70 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€14,79 (€12,22 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW363039 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,3 |
| Verwante producten |









