Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een draadstift. De bouwhoogte is 121 millimeter. Het materiaal van de velg is PP (RAL 7004 signaalgrijs) en van het loopvlak TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 24 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 70 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€25,07 (€20,72 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW430903 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 121 mm |
| Uitslag | 35 mm |
| Type bevestiging | Draadstift |
| Afmeting bevestiging | M10x70 |








