Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 97 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 75 millimeter en de breedte 24 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 60 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 75mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€10,30 (€8,51 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.HEL0.E5A0
| Artikelnummer | ZW915822 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 60 Kg |
| Diameter wiel | 75 mm |
| Breedte wiel | 24 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 97 mm |
| Uitslag | 30 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 58x58 / 47x47 / 40x40 / ∅6,2 |
| Verwante producten |









