Dit is een los wiel van kunststof. De velg is gemaakt van kunststof (rood van kleur) en het loopvlak is van luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 300 mm en de breedte 100 mm. De naaflengte is 75 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een rollager.
Kunststof wiel, 300mm 4.00-4, luchtband 4PR, rollager, V-6605, 20mm asgat
€45,63 (€37,71 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW706979 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 300 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 300x100 / 4.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











