Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 mm. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte bedraagt 61 mm bij een asgat van 12 mm. De draagkracht is 350 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 300 kg, Zwenkwielen 160 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwaarlastwielen, Zwaarlast zwenkwielen, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€38,48 (€31,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW592472 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 61 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













