Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 190 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 200 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€87,14 (€72,02 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW280915 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 58 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












