Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 125 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs). De diameter van het wiel is 100 millimeter en de breedte 36 millimeter. De draagkracht is 150 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€21,05 (€17,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW499309 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










