Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 108 mm. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 7001 zilvergrijs). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 35 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 100 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 80 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€18,56 (€15,34 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW485532 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











