Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. De bouwhoogte is 105 millimeter. De velg is gemaakt van PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 millimeter en een breedte van 35 millimeter. De draagkracht is 100 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Kleine zwenkwieltjes, Zwenkwieltjes met rem, Rubberen wielen, Zwenkwielen 80 mm, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 kg, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 80mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€20,15 (€16,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW431990 |
| Maximum draagkracht | 100 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 105 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |










