Dit is een los palletwagenwiel gemaakt van PA. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PU (oranje). Het wiel heeft een diameter van 82 mm en een breedte van 100 mm. De naaflengte is 100 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 700 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
PA palletwagenwiel, 82mm diameter, 100mm breed, RVS kogellager, 700kg draagvermogen
€47,31 (€39,10 excl. BTW)
| Artikelnummer | PR211126 |
| Maximum draagkracht | 700 Kg |
| Diameter wiel | 82 mm |
| Naaflengte | 100 mm |
| Breedte wiel | 100 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |






