Dit is een bokwiel van rvs. De bouwhoogte is 237 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De draagkracht is 300 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS. Merk: Novio.
Rvs bokwiel, 200mm diameter, TPE loopvlak, kogellager RVS, 237mm bouwhoogte
€88,09 (€72,80 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW724855 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 82 Shore A |
| Bouwhoogte | 237 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11-16 |
| Verwante producten |







