Dit is een los wiel van het materiaal PP. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 46 millimeter. De naaflengte is 65 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. De draagkracht is 220 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
PP wiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€37,24 (€30,78 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW557293 |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 65 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |






