Dit is een los wiel van het materiaal aluminium. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 200 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 47 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 450 kg.
Aluminium wiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, zonder lager
€54,93 (€45,40 excl. BTW)
Dit is een wiel zonder lager. Kogellagerzitting 47x14mm.
| Artikelnummer | LW173051 |
| Maximum draagkracht | 450 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 47 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |






