Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 207 millimeter. Het materiaal van het wiel is PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het draagvermogen is 600 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€89,23 (€73,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW670867 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











