Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 232 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 175 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€105,85 (€87,48 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW707413 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 232 mm |
| Uitslag | 57 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











