Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 125 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€25,80 (€21,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW611360 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












