Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. De bouwhoogte bedraagt 152 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. De draagkracht is 150 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€39,65 (€32,77 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW574792 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 152 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












